31-3-2024 ΗΜΕΡΑ ΕΘΕΛΟΝΤΙΣΜΟΥ ΓΙΑ ΒΑΨΙΜΟ ΚΑΙ ΕΞΩΡΑΪΣΜΟ ΤΟΥ ΣΧΟΛΕΙΟΥ

Την Κυριακή 31-3-2024 συγκεντρώθηκαν στο σχολείο μας γονείς και μαθητές ύστερα από πρόσκληση της Διευθύντριας του σχολείου, κας Ευαγγελίας Γεωργούλη και του Συλλόγου Γονέων & Κηδεμόνων για να βάψουν τις αίθουσες διδασκαλίας του ορόφου και να εξωραΐσουν τον περιβάλλοντα χώρο. Τα υλικά για το βάψιμο ήταν προσφορά της Δευτεροβάθμιας Σχολικής Επιτροπής του Δήμου Σαρωνικού.

Ευχαριστούμε θερμά όλους όσους και όσες βοήθησαν για να ομορφύνουμε το σχολείο μας. Το αποτέλεσμα, όπως διαπιστώνεται και από τις φωτογραφίες που ακολουθούν, είναι καταπληκτικό! Συγχαρητήρια σε όλες και όλους, μικρούς και μεγάλους που στηρίζουν τις δράσεις του σχολείου και μας εμπνέουν με το εθελοντικό και αλληλέγγυο πνεύμα τους!
* Στους συμμετέχοντες δόθηκε βεβαίωση συμμετοχής σε εθελοντική δράση για το φάκελο (portfolio) τους.

Αφήστε ένα σχόλιο